AD54-1242C Chrome Wire Shelving Add-On 12"D x 42"W x 54"High
SKU: AD54-1242C
UPC: 651588047798
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 40.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 12"