AD54-1260C Chrome Wire Shelving Add-On 12"D x 60"W x 54"High
SKU: AD54-1260C
UPC: 651588047835
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 52.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 12"