AD54-1824C Chrome Wire Shelving Add-On 18"D x 24"W x 54"High
SKU: AD54-1824C
UPC: 651588061114
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 36.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 800
Width: 24"
Depth: 18"