AD54-1872C Chrome Wire Shelving Add-On 18"D x 72"W x 54"High
SKU: AD54-1872C
UPC: 651588005019
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 36.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 18"