AD54-2430C Chrome Wire Shelving Add-On 24"D x 30"W x 54"High
SKU: AD54-2430C
UPC: 651588061695
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 52.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 24"