AD54-2442C Chrome Wire Shelving Add-On 24"D x 42"W x 54"High
SKU: AD54-2442C
UPC: 651588047873
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 68.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 24"