AD54-2448C Chrome Wire Shelving Add-On 24"D x 48"W x 54"High
SKU: AD54-2448C
UPC: 651588005057
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 72.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 24"