AD63-1236C Chrome Wire Shelving Add-On 12"D x 36"W x 63"High
SKU: AD63-1236C
UPC: 651588047897
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 37.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 12"