AD63-1424C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 24"W x 63"High
SKU: AD63-1424C
UPC: 651588062333
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 33.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 24"
Depth: 14"