AD63-1442C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 42"W x 63"High
SKU: AD63-1442C
UPC: 651588062456
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 49.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 14"