AD63-1454C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 54"W x 63"High
SKU: AD63-1454C
UPC: 651588062531
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 57.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 54"
Depth: 14"