AD63-1460C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x60"W x 63"High
SKU: AD63-1460C
UPC: 651588062579
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 65.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 14"