AD63-1824C Chrome Wire Shelving Add-On 18"D x24"W x 63"High
SKU: AD63-1824C
UPC: 651588062654
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 37.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 24"
Depth: 18"