AD63-2454C Chrome Wire Shelving Add-On 24"D x54"W x 63"High
SKU: AD63-2454C
UPC: 651588063439
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 81.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 54"
Depth: 24"