AD63-3036C Chrome Wire Shelving Add-On 30"D x36"W x 63"High
SKU: AD63-3036C
UPC: 651588063538
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 69.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 30"