AD74-1242C Chrome Wire Shelving Add-On 12"D x 42"W x 74"High
SKU: AD74-1242C
UPC: 651588048030
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 42.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 12"