AD74-1248C Chrome Wire Shelving Add-On 12"D x 48"W x 74"High
SKU: AD74-1248C
UPC: 651588048054
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 46.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 12"