AD74-1272C Chrome Wire Shelving Add-On 12"D x 72"W x 74"High
SKU: AD74-1272C
UPC: 651588048092
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 62.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 12"