AD74-1430C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 30"W x 74"High
SKU: AD74-1430C
UPC: 651588064030
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 38.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 14"