AD74-1860C Chrome Wire Shelving Add-On 18"D x60"W x 74"High
SKU: AD74-1860C
UPC: 651588005354
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 78.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 18"