AD74-2124C Chrome Wire Shelving Add-On 21"D x24"W x 74"High
SKU: AD74-2124C
UPC: 651588064597
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 42.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 24"
Depth: 21"