AD74-2130C Chrome Wire Shelving Add-On 21"D x30"W x 74"High
SKU: AD74-2130C
UPC: 651588064634
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 46.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 21"