AD74-3048C Chrome Wire Shelving Add-On 30"D x48"W x 74"High
SKU: AD74-3048C
UPC: 651588065273
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 94.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 30"