AD74-3060C Chrome Wire Shelving Add-On 30"D x60"W x 74"High
SKU: AD74-3060C
UPC: 651588065310
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 118.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 30"