AD74-3648C Chrome Wire Shelving Add-On 36"D x48"W x 74"High
SKU: AD74-3648C
UPC: 651588065433
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 102.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 36"