AD74-3660C Chrome Wire Shelving Add-On 36"D x60"W x 74"High
SKU: AD74-3660C
UPC: 651588065471
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 126.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 36"