AD86-1236C Chrome Wire Shelving Add-On 12"D x 36"W x 86"High
SKU: AD86-1236C
UPC: 651588048139
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 40.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 12"