AD86-1248C Chrome Wire Shelving Add-On 12"D x 48"W x 86"High
SKU: AD86-1248C
UPC: 651588048177
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 48.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 12"