AD86-1260C Chrome Wire Shelving Add-On 12"D x 60"W x 86"High
SKU: AD86-1260C
UPC: 651588048191
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 56.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 12"