AD86-1430C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 30"W x 86"High
SKU: AD86-1430C
UPC: 651588065693
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 40.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 14"