AD86-1472C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 72"W x 86"High
SKU: AD86-1472C
UPC: 651588065938
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 80.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 14"