AD86-2454C Chrome Wire Shelving Add-On 24"D x54"W x 86"High
SKU: AD86-2454C
UPC: 651588066751
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 84.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 54"
Depth: 24"