AD86-3048C Chrome Wire Shelving Add-On 30"D x48"W x 86"High
SKU: AD86-3048C
UPC: 651588066911
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 96.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 30"