AD86-3072C Chrome Wire Shelving Add-On 30"D x72"W x 86"High
SKU: AD86-3072C
UPC: 651588066997
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 136.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 30"