WR54-1272C Chrome Wire Shelving Unit 12"D x 72"W x 54"High
SKU: WR54-1272C
UPC: 651588047378
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 64.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 12"