WR54-1430C Chrome Wire Shelving Unit 14"D x 30"W x 54"High
SKU: WR54-1430C
UPC: 651588073513
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 40.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 14"