WR54-1472C Chrome Wire Shelving Unit 14"D x 72"W x 54"High
SKU: WR54-1472C
UPC: 651588073759
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 80.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 14"