WR54-1830C Chrome Wire Shelving Unit 18"D x 30"W x 54"High
SKU: WR54-1830C
UPC: 651588073834
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 44.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 18"