WR54-2124C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 24"W x 54"High
SKU: WR54-2124C
UPC: 651588074015
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 44.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 800
Width: 24"
Depth: 21"