WR54-2142C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 42"W x 54"High
SKU: WR54-2142C
UPC: 651588074138
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 60.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 21"