WR54-3060C Chrome Wire Shelving Unit 30"D x 60"W x 54"High
SKU: WR54-3060C
UPC: 651588074671
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 120.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 30"