WR54-3648C Chrome Wire Shelving Unit 36"D x 48"W x 54"High
SKU: WR54-3648C
UPC: 651588074794
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 104.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 36"