WR63-1242C Chrome Wire Shelving Unit 12"D x 42"W x 63"High
SKU: WR63-1242C
UPC: 651588047439
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 46.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 12"