WR63-1848C Chrome Wire Shelving Unit 18"D x 48"W x 63"High
SKU: WR63-1848C
UPC: 651588042519
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 62.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 18"