WR63-3042C Chrome Wire Shelving Unit 30"D x 42"W x 63"High
SKU: WR63-3042C
UPC: 651588076798
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 86.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 30"