WR74-1272C Chrome Wire Shelving Unit 12"D x 72"W x 74"High
SKU: WR74-1272C
UPC: 651588047613
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 68.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 12"