WR74-2430C Chrome Wire Shelving Unit 24"D x 30"W x 74"High
SKU: WR74-2430C
UPC: 651588081174
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 60.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 24"