WR74-2454C Chrome Wire Shelving Unit 24"D x 54"W x 74"High
SKU: WR74-2454C
UPC: 651588081679
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 88.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 54"
Depth: 24"