WR74-2472C Chrome Wire Shelving Unit 24"D x 72"W x 74"High
SKU: WR74-2472C
UPC: 651588042816
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 120.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 24"