WR74-3048C Chrome Wire Shelving Unit 30"D x 48"W x 74"High
SKU: WR74-3048C
UPC: 651588082799
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 100.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 30"